Napisao Moderator   
subota, 08 oktobar 2011 20:17

Prvenac Pionira Omladinca

Omladinac je startovao više nego ubedljivom pobedom.Prva ekipa našeg kluba koja je nastupila u takmičenju,pionirska savladala je Jadran iz Golubinaca 104:33 (29:02,23:09,27:12,25:10).Nakon napornih priprema i dobrog rada došao je i ovaj fenomenalan rezultat.Pionirima i treneru svaka čast na velikoj pobedi i neka im to bude podstrek za dalji rad.Svi su dali neki doprinos a ekipa je nastupila u sastavu:Kantar 16,Aleksić,Adamović 2,Antolović 27,Vranješ 3,Mirković 6,Lijeskić 10,Vujković 6,Crnobrnja 16,Žigon 6,Topić 4,Milosavljević 6.
 
Napisao Moderator   
nedelja, 02 oktobar 2011 21:01

Poraz juniora 66:64

Juniori su poraženi u Rumi u veoma neizvesnoj i zanimljivoj utakmici 66:64.Vrlo korisna provera za obe ekipe.
 
Napisao Moderator   
nedelja, 25 septembar 2011 16:00

Uspešna provera i kadetske ekipe

Kadeti su gostovali ekipi Eurobasket.Pružili su dobru partiju sa mnogo lepih poteza i uvežbavali određene zamisli trenera.Rezultat nije u prvom planu u ovom periodu ali eto da napomenemo da je naš tim slavio.
 
Napisao Moderator   
subota, 24 septembar 2011 20:14

Uspešna provera pionira

Gostovanje Inđije našoj pionirskoj ekipi poslužilo je za uvežbavanje i uigravanje.Pružena je dosta solidna partija i forma je u usponu ali i dalje ima dosta oscilacija koje su veoma loše i koje ne smeju da se dešavaju.Napredak ove ekipe je više nego očigledan i sigurno da neće predstavljati lak zalogaj ni jednom protivniku.Naš tim je od početka vodio i na kraju ubedljivo slavio 60:39.
 
Napisao Moderator   
petak, 23 septembar 2011 18:26

Određene grupe u takmičenjima

Danas su određene grupe i protivnici našim timovima u ligama u kojima učestvuju.Juniori svoje takmičenje počinju u novembru,za njih jedino grupe će se saznati tada.Kadeti koji će igrati ligu sa godinu dana starijim ekipama su u grupi A zajedno sa ekipama Partizan iz Šida,Nova Pazova i Srem iz Sremske Mitrovice.Prvo kolo 15.10 u subotu od 19 časova dočekuju ekipu Srem.U grupi B su Stara Pazova,Pećinci,Vojka i Ru koš iz Rume.Grupa A u kojoj je naš tim je mnogo kvalitetnija i jača od grupe B i sigurno je da će naš tim imati 6 jakih utakmica.
Pioniri se nalaze u C grupi.I pioniri će biti po jednu i dve godine mlađi od svojih protivnika ali očekujemo dobre i borbene partije naših pionira.U našoj grupi su još Jadran iz Golubinaca i Ru koš iz Rume.Prvo kolo 08.10 u subotu od 19 časova dočekujemo ekipu Jadran.U grupi A su Stara Pazova,Pećinci i Nova Pazova a u B grupi Srem iz Sremske Mitrovice,Pink iz Šimanovaca i Železničar iz Inđije.
Mini basket ekipa takmiči se kao i svih prethodnih godina u Novom Sadu.Naša najmlađa ekipa nalazi se u grupi C sa ekipama Futog Tehnomer iz Futoga,Čelarevom,ekipom LD iz Novog Sada i jednom ženskom ekipom žkk Titel.Prvo kolo naš mini basket tim igra već u nedelju 09.10 sa ekipom iz Titela.
 
<< Početak < Prethodna 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 Sledeća > Kraj >>