KKOmladinac - Novosti
ponedeljak, 04 mart 2019 11:31

Seniori poraženi na gostovanju lideru

tab030319     U 19.kolu Prve regionalne lige, Omladinac je poražen na gostovanju u Žitištu od ekipe Sveti Đorđe, rezultatom 86:59 (25:13, 27:17, 19:17, 15:12). Od prvog minuta utakmice domaći su pokazali svoju snagu i zašto su trenutno prvi na tabeli sa samo jednim porazom a bili su učesnici i završnice Kupa. Već u prvom poluvremenu stvorili su nedostižnu prednost koju su u drugom poluvremenu uspešno sačuvali. Naš tim nastupio je bez nekoliko prvotimaca i nije uspeo da pruži veći otpor. Omladinac sada ima osam pobeda i jedanaest poraza i nalazi se na deobi od osmog do desetog mesta. U narednom kolu, naša ekipa na svom parketu dočekuje Kris Kros iz Pančeva i biće ovo odlična prilika da se popravi utisak i da se ostvari pobeda. Utakmica Omladinac - Kris Kros igra se u subotu od 19h u hali u Novim Banovcima. Tabela i rezultati 1.MRL Sever