PDF
utorak, 28 februar 2017 23:20

Rezultati mlađih kategorija i najave utakmica

mkodzaci     Prethodnog vikenda mlađe selekcije odigrale su ukupno sedam utakmica.
     Kadeti su poraženi u Odžacima, od ekipe Radnički iz Ratkova. Naš tim je nastupio oslabljen, u skraćenom rosteru. Ipak, utakmica je bila neizvesna i rešena je tek u penal završnici. Domaći tim je slavio rezultatom 75:72. U narednom kolu, kadeti u nedelju od 17h u Novim Banovcima dočekuju tim Crvenke. Tabela U17
     Pioniri U15, selekcija škole košarke iz Belegiša, poražena je na gostovanju od prve ekipe Stare Pazove rezultatom 86:46. Naredne subote, selekcija U15 dočekuje ekipu Stara Pazova 2, u belegišu od 10h30. Tabela U15
     Pionirska selekcija do 14 godina savladala je na svom terenu Feniks iz Bačke Palanke rezultatom 63:36. Viđena je odlična igra u prvom poluvremenu dok je u drugom delu igre došlo do opuštanja, posebno u poslednjoj četvrtini. Sledećeg vikenda selekcija U14 gostuje u Bačkoj Palanci ekipi Marina. Utakmica se igra u subotu od 13h30. Tabela U14
     Mlađi pioniri nastavljaju sa pobedama. Ubedljivo je savladana ekipa Mladost 014 iz Platičeva rezultatom 67:38. Sledeću utakmicu mlađi pioniri igraju na strani, protiv ekipe LSK iz Laćarka. Tabela U13
     Druga selekcija mlađih pionira (2005) nije igrala utakmicu prošlog vikenda ali će zato idućeg odigrati dve utakmice. Prvu u subotu u Staroj Pazovi od 13h a drugu u ponedeljak u Novim Banovcima od 20h30 protiv ekipe Slovena iz Rume. Tabela U13
     Minibasketaši Omladinca savladali su Sloven iz Rume rezultatom 65:17. Minibasketaši će sledećeg vikenda takođe odigrati dve utakmice, prvu u subotu u Rumi protiv tima Ru Koš 2 od 9h15 a drugu u Staroj Pazovi u nedelju od 20h. Tabela U11
     Minibasket selekcija Dunava odigrala je dve utakmice uz dva poraza. U subotu je Ru Koš bio bolji rezultatom 29:38 a u nedelju je u Staroj Pazovi domaćin slavio rezultatom 41:14. Minibasketaši Dunava su slobodni narednog vikenda. Tabela U11