nedelja, 22 oktobar 2017 21:41

Četiri pobede i jedan poraz mlađih selekcija

mk22102017     Još jedan košarkaški vikend je iza nas. U takmičenjima mlađih kategorija ostvareno je četiri pobede uz jedan poraz.
     Obe minibasket selekcije ostvarile su pobede. Ekipa Dunava, u svojoj prvoj prvenstvenoj utakmici, bila je bolja od ekipe Stara Pazova 1, rezultatom 36:20 (10:02, 12:04, 05:06, 09:08). Minibasketaši Omladinca ostvarili su i drugu pobedu za redom, savladavši Ru Koš 2 u Putincima, rezultatom 16:34 (00:06, 08:09, 02:13, 06:06). Minibasketaši Dunava narednog vikenda gostuju u Rumi, dok minibasketaši Omladinca dočekuju ekipu Ru Koš 1. Tabela U11
     Mlađi pioniri ubedljivo su slavili na gostovanju u Apatinu rezultatom 16:55 (03:11, 05:20, 02:08, 06:16). Odlična partija uz konstantnu prednost svih 40 minuta bila je više nego dovoljna za drugu pobedu u ligi. U narednoj utakmici mlađi pioniri dočekuju Titel. Tabela U12
     Pioniri su doživeli prvi poraz i to na gostovanju u Pančevu. Bolja je bila ekipa Kris Kros rezultatom 72:65 (18:12, 09:14, 22:18, 23:21). Domaći su bolje otvorili utakmicu i imali prednost u prvoj četvrtini. Naša ekipa je uspela da anulira prednost do odmora. U drugom poluvremenu ekipe su se smenjivale u vođstvu a u neizvesnoj završnici malo više sreće i znanja imali su Pančevci. Narednog vikenda pioniri dočekuju Jadran iz Golubinaca. Tabela U14
     Najubedljiviju pobedu ostvarili su kadeti, koji su na svom terenu deklasirali ekipu PBC 64 iz Bele Crkve rezultatom 124:35 (25:05, 37:10, 24:11, 38:09). Kadeti sada imaju dve pobede i jedan poraz a u narednom kolu putuju u Alibunar. Tabela U16