header
nedelja, 26 novembar 2017 12:53

Peta pobeda seniora

tabela261117     Nakon dva vezana poraza, prvotimci Omladinca ostvarili su pobedu na svom terenu protiv Jedinstva iz Novog Bečeja rezultatom 80:75 (23:22, 19:17, 22:18, 16:18).
     Nešto teže nego što se očekivalo, domaći košarkaši došli su do nova dva boda. Gosti su do sada ostvarili samo dve pobede i to protiv ekipa iz donjeg dela tabele pa je Omladinac u ovoj utakmici važio za favorita. Ipak, ispostavilo se još jednom da je ovakve utakmice najteže dobiti. Rezultatski, naši igrači dobili su prve tri četvrtine ali to nije bilo dovoljno da sve do poslednjeg minuta prelome utakmicu u svoju korist. Omladinac je na kraju zasluženo slavio i ostvario važnu pobedu za ponovo pozitivan skor na tabeli, pet pobeda i četiri poraza. U narednom kolu, naši košarkaši ponovo igraju na svom terenu, protiv ekipe Mladosti iz Veternika. Tabela i rezultati 1.MRL Sever