header
ponedeljak, 29 januar 2018 14:52

Pioniri i Kadeti ostvarili ubedljive pobede

mk28012018     Prošlog vikenda, svoja takmičenja nastavili su kadeti i pioniri.

Kadeti su u 13.kolu Regionalne lige, na svom terenu, savladali Radnički iz Kovina, rezultatom 78:51 (25:10, 21:10, 18:14, 14:17). Odličnom igrom od prvog minuta stečena je velika prednost već u prvom poluvremenu. Sve je funkcionisalo i u napadu i u odbrani pa je na kraju ostvarena zaslužena i ubedljiva pobeda, kojom se naš tim revanširao za poraz u prvom delu sezone. Za kadete na ovoj utakmici nastupili su: Kostić, Radisavljević, Crnomarković 2, Gojak 25, Turčinović 24, Zorić, Savić 17, Krstić, Đukić 8, Tanović 2. Narednog vikenda kadeti gostuju u Crepaji. Tabela i rezultati U16

U prvom kolu Play Off-a Regionalne lige, pioniri su na gostovanju u Banatskom Karađorđevu, ostvarili ubedljivu pobedu rezultatom 42:113 (12:44, 09:14, 06:33, 15:22). Jakom odbranom i brzim napadima u potpunosti je nadigrana ekipa Karađorđeva. Na ovoj utakmici nastupili su: Popović 4, Kunarac 6, Rašić 15, Savić 6, Turčinović 16, Ševo 15, Kovač 6, Kostić 35, Jerkić, Kalanj 8, Martinović 2. Nakon prvog kola i prenesenih bodova, naš tim se nalazi na drugoj poziciji na tabeli. U narednom kolu pioniri dočekuju Jedinstvo iz Novog Bečeja. Tabela i rezultati U14 Play off Banat/Srem