subota, 17 februar 2018 00:43

Seniori ubedljivom pobedom prekinuli lošu seriju

omltop18     Košarkaši Omladinca prekinuli su lošu seriju. U 17.kolu Prve regionalne lige, ubedljivo je savladana ekipa Topole rezultatom 92:65 (18:23, 25:11, 24:10, 25:21). Gosti iz Bačke Topole bolje su počeli utakmicu i u prvoj četvrtini imali blagu prednost. Ipak, to je bio jedini period igre u kojem su uspeli da pariraju. Od druge deonice, Omladinac je zaigrao mnogo bolje, posebno u odbrani. Topola nije imala rešenje za zonsku odbranu naših momaka i do poluvemena je napravljena prednost koja se nakon odmora povećavala iz minuta u minut. Na kraju, ubedljivih 92:65 za revanš za poraz u B.Topoli i ukupno osmu pobedu u prvenstvu. Za naš tim večeras su nastupili: Stamenković 11, Vranješ 6, Antić 5, Bolović 10, Vuković 8, Kretić 2, Gojak 13, Žigon S. 3, Žigon N. 18, Kavurin 8, Eraković i Čavić 8.
     U narednom kolu Omladinac gostuje Slovenu u Rumi. Tabela i rezultati 1.MRL Sever