header
PDF
ponedeljak, 19 mart 2018 10:49

Ispuštena pobeda u lokalnom derbiju

onlnp18     U 21.kolu Prve regionalne lige, u malom lokalnom derbiju, Omladinac je poražen na svom terenu od Nove Pazove rezultatom 79:82 (16:22, 18:25, 30:14, 15:21). Gosti su furiozno krenuli i napravili neverovatnu seriju na samom startu utakmice pa je posle nekoliko minuta igre na semaforu stajalo 02:22. Od tog momenta bude se prvotimci Omladinca i do kraja prve četvrtine serijom 14:0 vraćaju se u utakmicu. Gosti, koji se nalaze na trećoj poziciji na tabeli, nisu dozvolili potpuni preokret a do poluvremena su ponovo uvećali prednost pa se na odmor otišlo rezultatom 34:47. U trećoj četvrtini, odličnom igrom posebno u napadu, domaći su u potpunosti preokrenuli rezultat u svoju korist. Ipak, u završnici, stečenu prednost ispustili su svojim greškama pa su gosti uz nešto malo više iskustva, koncetracije i sreće, slavili pobedu rezultatom 79:82. Omladinac narednog vikenda gostuje u Novom Bečeju. Tabela i rezultati 1.MRL Sever