ponedeljak, 15 oktobar 2018 13:49

Izveštaji sa utakmica mlađih kategorija

mk141020182     Mlađi pioniri ostvarili su pobedu uprkos lošoj igri. Na domaćem terenu savladana je ekipa Ru Koša iz Rume rezultatom 40:25 (16:04, 08:06, 02:13, 14:02). Odnos prema igri i angažovanje nije bilo na potrebnom nivou, nije se pružio maksimum, što se odrazilo i na rezultat. Dobra ekipa iz Rume, u kojoj su se posebno istakla dva brza igrača, zadavala je puno problema našoj ekipi koja nije pokazala borbenost kakva je potrebna u utakmicama ovog uzrasta. Za mlađe pionire nastupili su Kalambura 5, Kantar 6, Rašić 3, Čavić, Pantović 2, Prokopljević, Tanović, Stojnić 6, Kuljanin 8, Ašćerić 6, Prekodravac 4. Narednog vikenda naš tim gostuje u Inđiji. Tabela i rezultati U13
     Na teškom gostovanju u Inđiji, pioniri su ostvarili pobedu nad ekipom Železničara rezultatom 63:68 (18:16, 10:13, 16:23, 19:16). Ova pobeda dobija još više na značaju obzirom da je u našem timu nedostajalo nekoliko igrača. Prvo poluvreme proteklo je u izjednačenoj i neizvesnoj igri. U drugom delu viđena je bolja igra naših pionira čime su stekli prednost koju nisu ispuštali do kraja utakmice. Čestitke i jednoj i drugoj ekipi na borbenosti i fer i korektnoj igri. Pioniri sledećeg vikenda dočekuju Sloven. Tabela i rezultati U15
     Kadeti su ugostili Ru Koš iz Rume i uz odličnu igru i u odbrani i u napadu ostvarili ubedljivu pobedu rezultatom 117:34 (27:09, 33:07, 25:09, 32:09). Značajnu minutažu dobili su svi igrači i svi su pokazali zavidnu požrtvovanost i odnos prema igri. U narednom kolu kadeti gostuju Sremu u Sremskoj Mitrovici. Tabela i rezultati U17
     Druga selekcija mlađih pionira poražena je u Rumi od Slovena rezultatom 63:25. Sledeću utakmicu mlađi pioniri 2 igraju na svom terenu protiv Srema. Tabela i rezultati U13
     Mešana selekcija pionira i devojčica poražena je na gostovanju u Staroj Pazovi rezultatom 60:23. U narednom kolu naša ekipa je domaćin Slovenu iz Rume. Tabela i rezultati U13