ponedeljak, 29 oktobar 2018 22:52

Seniori u lošoj seriji

sremoml18191     Nakon dve pobede na startu prvenstva, Omladinac je ostvario tri poraza. Poslednji neuspeh prvotimci su doživeli na gostovanju u Sremskoj Mitrovici. Ekipa Srema slavila je rezultatom 71:60 (19:17, 18:16, 22:16, 12:11). Od prvog minuta utakmica je bila dinamična. Na poluvremenu naš tim je zaostajao četiri poena (37:33). Domaći su odigrali bolje treći period i pred poslednju deonicu imali dvocifrenu prednost. Košarkaši Omaldinca pokušavali su da se vrate u utakmicu ali to iskusniji tim Srema nije dozvoljavao. Na kraju zaslužena pobeda Srema rezultatom 71:60. Nakon petog kola Omladinac ima sedam bodova i nalazi se na deobi osmog mesta na tabeli. Pobedu kojom bi prekinuli lošu seriju, Omladinac će pokušati da ostvari u narednom kolu, na svom terenu, protiv do sada neporažene ekipe Sveti Đorđe iz Žitišta. Tabela i rezultati 1.MRL Sever