utorak, 30 oktobar 2018 01:33

Rezultati mlađih kategorija

mknn291018     Četvrtu uzastopnu pobedu ostvarili su kadeti savladavši Novu Pazovu rezultatom 56:47. Bila je ovo zanimljiva utakmica sa čvrstim odbranama ali i većim brojem izgubljenih lopti. Naši momci su imali nešto lošiji procenat šuta ali su tokom celog meča bili u prednosti. Pad je usledio u poslednjoj deonici zbog manjeg broja igrača u rotaciji ali je na kraju ostvarena zaslužena pobeda. Poene su postigli Turčinović U., Radisavljević 10, Tanović 7, Stojanović 2, Gojak 7, Turčinović F. 17, Zorić, Savić 13, Krstić. Tabela i rezultati U17
     Pioniri su gostovali u Staroj Pazovi. Nakon odlično odigrane prve četvrtine (09:23) dolazi do malog pada koncetracije u drugoj a onda i mnogo lošija igra u drugom poluvremenu. Naši igrači napravili su previše izgubljenih lopti i mnogo promašenih otvorenih šuteva pa i zicera. Domaći su nešto više želeli pobedu i na kraju zasluženo pobedili rezultatom 54:53. U narednom kolu naši pioniri dočekuju Jadran. Poene su postigli Popović Bojan, Rašić 23, Pruginić, Savić 5, Turčinović 14, Komljenović, Popović Bogdan 7, Kovač 4, Jerkić, Kalanj, Martinović. Tabela i rezultati U15
     Mlađi pioniri ostvarili su ubedljivu pobedu savladavši Železničar II rezultatom 72:03. Svi igrači su dobili priliku i svi su se upisali u strelce: Kalambura 6, Kantar 4, Rašić 2, Čavić 22, Prokopljević 6, Pantović 4, Stevanović 12, Savić 1, Tanović 8, Ilić 1, Ašćerić 6. Druga selekcija mlađih pionira poražena je u Inđiji od Železničara I rezultatom 48:28. U prvom poluvremenu naši momci napravili su previše grešaka koje je protivnik iskoristio da napravi veću razliku. U drugom poluvremenu pružena je bolja igra sa više koncetracije i manje grešaka ali to nije bilo dovoljno da se ublaži poraz. Ekipa iz nedelje u nedelju igra bolje i vidi se napredak. U narednom kolu sastaju se dve naše selekcije. Tabela i rezultati U13
     Selekcija pionira i pionirki poražena je u Sremskoj Mitrovici od Srema rezultatom 78:39. U narednom kolu ova selekcija na svom terenu dočekuje Železničar I.