nedelja, 18 novembar 2018 17:57

Važan trijumf seniora

omlsta18     Košarkaški Omladinca vezali su drugu pobedu, savladavši na svom terenu Star iz Novog Sada u 8.kolu Prve regionalne lige. Gosti su u Nove Banovce stigli kao favoriti na papiru, obzirom da su do ove utakmice ostvarili pet pobeda uz dva poraza. Tri četvrtine viđena je egal utakmica. Novosađani su pred poslednju deonicu imali blagu prednost (50:54) ali su igrači Omladinca, pre svega boljom igrom u odbrani u poslednjih pet minuta, prelomili utakmicu, poveli i sa deset poena razlike i na kraju zasluženo trijumfovali rezultatom 69:63 (19:19, 16:15, 15:20, 19:09). Na današnjoj utakmici nastupili su: Stamenković 5, Vranješ, Čučuković 2, Žigon 14, Vuković 2, Gojak 14, Pavković, Miloš, Kavurin 12, Eraković, Mirović 5 i Kovačević 15. Narednog vikenda naš tim gostuje u Kuli. Tabela i rezultati 1.MRL Sever