ponedeljak, 10 decembar 2018 13:44

Rezultati mlađih kategorija

mk091218     Tokom vikenda koji je za nama naše mlađe selekcije odigrale su četiri utakmice.
     U 10.kolu lige za pionire, naša selekcija poražena je u Rumi od Slovena rezultatom 77:69. Borbenost je bila prisutna, želja za pobedom takođe ali nemoć protiv izuzetno visoke ekipe Slovena i mali fond igrača u našem timu rezultirao je porazom. Za pionire nastupili su: Popović Bojan, Komljenović, Rašić 24, Bubalo 7, Turčinović 17, Savić, Popović Bogdan 1, Jerkić 2, Kalanj 4 i Graovac 14. U narednom kolu pioniri dočekuju Staru Pazovu. Tabela i rezultati U15
     Prva selekcija mlađih pionira odigrala je utakmicu na svom terenu sa ekipom Slovena, koja se takmiči van konkurencije i nastupa sa starijim igračima. Odlično i hrabro odigrao je naš tim prvo poluvreme, posebno dobro u prvoj četvrtini. Do kraja treće deonice mlađi pioniri imali su prednost ali je onda presudila fizička snaga protivnika i "tanja" klupa naše selekcije pa su gosti odneli pobedu rezultatom 40:51. Nastupili su: Kantar 7, Rašić 8, Čavić 6, Kuljanin 2, Pantović 9, Stevanović, Stojnić, Tanović 4, Ašćerić, Tasić 2, Kalambura 2, Savić. Narednog vikenda mlađi pioniri gostuju u Novoj Pazovi. Druga selekcija mlađih pionira ostvarila je prvu pobedu. Uz odličnu, požrtvovanu i borbenu igru, na domaćem terenu savladana je ekipa Železničar 2 iz Inđije, rezultatom 54:11. Za našu selekciju nastupili su: Darijević 3, Savić, Dobrić, Radišić 2, Prokopljević 6, Cvijanović 17, Stojadinović, Jekić 7, Večerinac 4, Maljković 4, Jocić, Vezmar 6, Graovac i Srebro 5. U narednom kolu ova selekcija gostuje u Staroj Pazovi. Drugi tim pionira i pionirki, poražen je na svom terenu od ekipe Ru Koš iz Rume, rezultatom 35:41. Sledećeg vikenda ova selekcija gostuje u Inđiji. Tabela i rezultati U13