utorak, 12 februar 2019 17:16

Oslabljeni i nemoćni seniori ubedljivo poraženi

omlmla18191     U 16.kolu Prve regionalne lige, Omladinac je na svom terenu doživeo ubedljiv poraz od Mladosti iz Veternika, trenutno drugoplasirane ekipe na tabeli, rezultatom 53:106 (15:21, 12:26, 19:27, 07:32). Iako oslabljeni neigranjem čak pet prvotimaca, nema opravdanja za ovako ubedljiv poraz seniora. Samo u prvih desetak minuta naš tim je donekle parirao odličnim gostima, da bi u drugoj i trećoj četvrtini Mladost napravila nedostižnu prednost. U poslednjoj deonici gosti su duplirali prednost i na kraju odneli bodove sa vrlo velikom razlikom. Našu ekipu u narednim danima očekuju bitne utakmice za plasman, dueli sa ekipama iz donjeg dela tabele. U subotu se gostuje u Futogu a zatim sledi i odigravanje odložene utakmice na domaćem terenu, sa ekipom Slovena iz Rume. Tabela i rezultati 1.MRL Sever