subota, 23 februar 2019 23:28

Seniori vezali drugu pobedu, nadigran Srem

omlsre18191     U 18.kolu Prve regionalne lige, Omladinac je na svom terenu savladao Srem iz Sr.Mitrovice rezultatom 90:74 (16:18, 21:15, 19:24, 34:17). Veći deo utakmice naš tim odigrao je dobro osim u jednom delu treće četvrtine kada su gosti serijom poena stigli do dvocifrene prednosti. Omladinac je propustio da u prvom poluvremenu i početkom drugog napravi veću prednost, pre svega zbog velikog broja promašenih zicera i slobodnih bacanja. Ipak, kada je bilo najvažnije, u poslednjoj četvrtini proradio je šut, posebno za tri poena, pa je na kraju ostvarena zaslužena i ubedljiva pobeda. Naš tim sada ima osam pobeda uz deset poraza a narednog vikenda gostuje u Žitištu, lideru na tabeli. Tabela i rezultati 1.MRL Sever