Odlična igra kadeta i ml.pionira PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator
subota, 07 decembar 2019 19:59

Odlična igra kadeta i ml.pionira

Kadeti i mlađi pioniri u subotu su bili domaćini u Batajnici. Naša kadetska ekipa ostvarila je prvu pobedu,savladala je ekipu Slodes iz Beograda 64:45. Odlična igra,posebno od druge četvrtine. Prvi period je bio loš sa mnogo izgubljenih lopti ali kako je utakmica odmicala ekipa je igrala sve bolje i bolje i na kraju apsolutno zasluženo zabeležila ubedljivu pobedu. S obzirom na poraze u zadnjim minutima u prethodnim utakmicama zasužili su ovu pobedu. Nastupili su: Pantović 2, Komljenović, Turčinović 10, Ševo , Kovač 4, Krstić 9, Martinović 23, Đorđić 8, Graovac 8.
Mlađi pioniri poraženi su od ekipe Vuk iz Beograda 36:23. Upkos porazu,odlična igra ekipe,borbenost i zalaganje kako treba ,protiv odličnog protivnika koji je prvi bez poraza trenutno. Da je naš tim bio malo precizniji u šutu bila bi ovo vrlo neizvesna utakmica ali uglavnom solidna igra naše ekipe.