Solidna igra ml.pionira i kadeta PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator
subota, 14 decembar 2019 20:07

Solidna igra ml.pionira i kadeta

Mlađi pioniri u Batajnici su igrali sa ekipom Šuter iz Sremčice. Naš tim je poražen 29:36 ali uz dosta solidnu igru i vidan napredak. Bila je ovo neizvesna utakmica i vidi se da se naš tim popravlja i polako stiče neophodno iskustvo.
Kadeti su gostovali ekipi Borče,poraženi su 94:59. Odlično odigrano prvo poluvreme,jako dobra igra u svim segmentima. Ipak,drugo poluvreme naš tim igra znatno slabije i očigledan je nedostatak treninga i tanka klupa,mali broj igrača.
Protiv fizički jačeg protivnika više nije moglo uz trenutne uslove koje imamo ali ekipa je opet ostavila solidan utisak. Nastupili su : Graovac 21, Đorđić 4, Martinović 5, Komljenović, Turčinović 6, Ševo 6, Kovač 12, Krstić 3, Pantović 2.
Seniorska ekipa zabeležila je novi poraz i polusezonu završila na poslednjem mestu bez pobede. Ova ekipa poražena je na gostovanju u Novoj Pazovi 95:79.