Poraz ml.pionira i pionira PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator
nedelja, 12 januar 2020 16:08

Poraz ml.pionira i pionira

Mlađi pioniri gostovali su drugoplasiranoj ekipi Mondo Basket iz Zemuna i poraženi su 43:16. Odličan početak utakmice naše ekipe i vođstvo 8:3 ali posle se staje,pada u igri i nakon dobrog rezultata u prvoj četvrtini 13:11 u drugom periodu naš tim nije postigao ni jedan poen. Drugo poluvreme je odigrano korektno ali mora puno borbenije,nije se dao maksimum,bez obzira što je realno domaći tim dosta kvalitetniji. Treba vreme ali moraju se i drugi igrači više angažovati da postignu poene. Nastupili su: Jurković, Šuša, Marinković, Božić, Kresović, Gabrić, Bjelić 3, Todorović, Prekodravac 4, Simić 9.
Pioniri su bili domaćini u Batajnici ekipi Beovuk,prvoj ekipi na tabeli koja je bez poraza i jednoj od najboljih ekipa u Beogradu u ovom uzrastu. Veliki problem naš tim imao je oko sastava za ovu utakmicu s obzirom da je zbog raspusta u Vojvodini puno igrača bilo odsutno i bolesno tako da je ekipa nastupila sa desetoricom. Ekipa se borila i odigrala solidno koliko se može sa ovakvim protivnikom ali sa dosta straha,igrači moraju biti puno hrabriji i odlučniji. Biće ovo jedno iskustvo koje će koristiti u sledećim utakmicama. Nastupili su: Kalambura 2,Prokopljević S.,Kantar, Rašić 4, Radišić, Ilić, Prekodravac 8, Stojnić 6, Savić 5, Prokopljević J. Beovuk je pobedio ubedljivo 25:80.
Poslednje ažurirano nedelja, 12 januar 2020 16:44