Pioniri bez sreće u završnici PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator   
nedelja, 18 oktobar 2020 22:51

Pioniri bez sreće u završnici

Pioniri su gostovali u Inđiji ekipi Železničar i poraženi su 60:57 u jako zanimljivoj i neizvesnoj utakmici celim tokom. Ekipe su se smenjivale u vođstvu,najveće vođstvo na utakmici imala je ekipa Železničara na kraju trećeg perioda od +11 ali naša ekipa je to stigla i imala šansu da odnese i pobedu. Nažalost u samoj završnici nekoliko nespretnih poteza i greški odneli su pobedu domaćinu.Odlična utakmica,zanimljiva rezultatski a generalno i uprkos porazu dobra igra naše ekipe. Nije praksa ali na ovoj utakmici se zaista istakao Prekodravac velikom borbenošću i jako dobrim procentom šuta,jedna od najboljih partija za njega sigurno. Nastupili su: Mitrović 8, Savić 6, Kantar, Rašić, Kalambura 4, Jocić, Pantović 16, Stevanović, Stojnić, Prekodravac 23, Radišić, Kuljanin.
Poslednje ažurirano nedelja, 18 oktobar 2020 23:16