PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator   
nedelja, 18 oktobar 2020 22:51

Pioniri bez sre?e u završnici

Pioniri su gostovali u In?iji ekipi Železni?ar i poraženi su 60:57 u jako zanimljivoj i neizvesnoj utakmici celim tokom. Ekipe su se smenjivale u vo?stvu,najve?e vo?stvo na utakmici imala je ekipa Železni?ara na kraju tre?eg perioda od +11 ali naša ekipa je to stigla i imala šansu da odnese i pobedu. Nažalost u samoj završnici nekoliko nespretnih poteza i greški odneli su pobedu doma?inu.Odli?na utakmica,zanimljiva rezultatski a generalno i uprkos porazu dobra igra naše ekipe. Nije praksa ali na ovoj utakmici se zaista istakao Prekodravac velikom borbenoš?u i jako dobrim procentom šuta,jedna od najboljih partija za njega sigurno. Nastupili su: Mitrovi? 8, Savi? 6, Kantar, Raši?, Kalambura 4, Joci?, Pantovi? 16, Stevanovi?, Stojni?, Prekodravac 23, Radiši?, Kuljanin.
Poslednje aĹľurirano nedelja, 18 oktobar 2020 23:16