PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator
ponedeljak, 26 oktobar 2020 08:40

Po?ela liga najmla?ih,seniori poraženi

Mini basket ekipa Omladinca odigrala je prvu utakmicu. Ova liga igra se svake druge nedelje,turnirski u razli?itim mestima. Ovog puta igralo se u Rumi a protivnik je bila ekipa Stara Pazova 1 koja je i pobedila 40:29.
Naši de?aci su odigrali dobro prvo poluvreme i u par navrata vodili ,ali u drugom poluvremenu nisu imali snage  a i sre?e u pojedinim trenucima pa je ekipa St.Pazove zasluženo pobedila. Priliku na ovoj utakmici su dobili svi ?lanovi naše najmla?e ekipe.
Slede?i doma?in bi?e Beška gde ?e naša ekipa igrati utakmicu sa ekipom Jadran iz Golubinaca.
Seniori su poraženi u ?etvrtom kolu Prve Regionalne lige kao doma?ini u St.Pazovi od ekipe Podrinje iz Ma?vanske Mitrovice 67:75. Ovo je tre?i poraz ekipe u novoj sezoni. Loša igra seniora. Vo?stvo i kontrola utakmice od strane gostiju celim tokom. U narednom kolu Omladinac gostuje U Sremskoj Mitrovici ekipi Srema.