Pioniri gostovali u Rumi,najmlaÄ‘i u InÄ‘iji PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator   
subota, 13 mart 2021 16:07

Pioniri gostovali u Rumi,najmlađi u Inđiji

Pioniri su gostovali u Rumi ekipi Ru koš i uspeli su da ostvare pobedu 73:64. Dobar početak utakmice naše ekipe ali u drugom periodu sledi malo opuštanje. Drugo poluvreme naš tim igrao je dosta promenljivo posebno u smislu odnosa i angažovanja ali u ovom meču veći fond igrača je presudio i naša ekipa je uspela da pobedi uprkos ne baš sjajnoj igri. Nastupili su: Savić, Kalambura, Kantar, Rašić, Jocić, Pantović, Stevanović, Prekodravac, Radišić, Ilić i Kuljanin.
Mini basket ekipa igrala je u Inđiji sa prvoplasiranom ekipom Železničar i ubedljivo je poražena. Naredni turnir lige najmlađih održava se u našoj sali za dve nedelje i time se završava mini basket liga za ovu sezonu.