Seniori,Dinamo-Omladinac 93:86 PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator   
subota, 20 mart 2021 21:22

Seniori,Dinamo-Omladinac 93:86

Seniorska ekipa poražena je na gostovanju u Pančevu od ekipe Dinama 93:86. Dobar start naše ekipe i vođstvo na početku. Sredinom prvog perioda dešava se nagla promena kriterijuma suđenja i našoj ekipi svira se vezano sedam a domaćinu ni jedna lična greška i naša ekipa tu gubi ritam. Ostatak utakmice ekipe se smenjuju u vođstvu da bi nekih dva,tri minuta pre kraja ekipa Dinama napravila malo osetniju razliku i do kraja uspeva da izdrži i ostvari pobedu. Utakmicu je obeležio i malo čudan sudijski kriterijum sa jako puno dosuđenih ličnih grešaka.Naša ekipa nije pružila igru kako ume ali je opet mogla da ostvari pobedu,svojim greškama najviše danas se doprinelo porazu.
Za naš tim nastupili su: Turčinović, Savić M. 25, Žigon 16, Vuković, Lalević, Bošković 21, Stojanović, Savić L., Kavurin 12, Mojsejev 3, Dugošija 9.
Poslednje ažurirano subota, 20 mart 2021 21:46