Pioniri odlično odigrali,ml.pioniri polovično PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator
subota, 27 mart 2021 15:39

Pioniri odlično odigrali,ml.pioniri polovično

Pioniri su odigrali prijateljsku utakmicu sa ekipom Dinamik iz Beograda i uspeli su da pobede 55:36. Jako dobra igra,iako je trener Dalibor,Kića danas imao 8 igrača. Celim tokom naša ekipa je vodila ali minimalno da bi u poslednjih 3,4 minuta još pojačala tempo i napravila veću razliku. Vrlo korisna utakmica sa solidnim protivnikom. Za Omladinac igrali su Jocić, Rašić, Pantović, Kalambura, Stevanović, Kuljanin, Kantar, Radišić.
Mlađi pioniri dočekali su ekipu Stare Pazove. Odlično odigrano prvo poluvreme,borbeno,angažovano ali u drugom totalan pad i samo 2 poena za celo poluvreme. Prvo poluvreme je putokaz kako treba i u kom pravcu ići. Gosti su ubedljivo pobedili 62:23. Nastupili su: Šuša 1, Mirković, Stefanović, Todorović 2, Simić 6, Jovanović, Božić 2, Đorić 10, Jurković, Kresović 2, Jovanović I.,Bjelić.
Poslednje ažurirano subota, 27 mart 2021 15:56