NaÅ¡i koÅ¡arkaÅ¡i odlični basketaÅ¡i PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator   
ponedeljak, 24 maj 2021 22:19

Naši košarkaši odlični basketaši

Članovi kk Omladinca Kalambura, Pantović, Prekodravac i Rašić uz nastavnika fizičkog vaspitanja a našeg trenera Šušteršić Dalibora, Kiću bili su deo školske ekipe za takmičenje u basketu 3x3. Naša ekipa plasirala se na Okružno školsko takmičenje koje se održalo u Sremskoj Mitrovici 25.05.2021 godine i tu je naš tim posle velike borbe osvojio prvo mesto. U finalu je OŠ "Nikola Tesla"pobedila OŠ "Jovan Jovanović Zmaj" iz Sremske Mitrovice i tako ostvarila plasman na Međuokružno takmičenje. Međuokružno takmičenje održano je odmah nakon Okružnog i naša školska ekipa došla je do finala u kom je nažalost za dlaku izmakla pobeda. Ekipa škole iz Beograda bila je za nijansu bolja. Čestitke momcima na lepoj igri, velikoj borbi i ostvarenom rezultatu.
basket1
Poslednje ažurirano ponedeljak, 24 maj 2021 23:05