Napisao Moderator
subota, 13 februar 2010 18:24

Pobeda u opštinskom derbiju

Utakmicu sa Starom Pazovom naš kadetski tim je dobio.Od prvog do zadnjeg minuta naš tim je vodio ali ta prednost nije bila toliko ubedljiva.U jednom trenutku bilo je i +18 ali nismo uspeli da zadržimo toliko vođstvo.Problem za naš tim bila je i  povreda Martinovića početkom prve četvrtine jer je bitno uticala na izmene igrača u našem sastavu a posebno jer je naš tim imao problema sa ličnim greškama.Naš tim je imao i jako loš procenat slobodnih bacanja,kao i šut uopšte.Ono što takođe nije dobro je to da su samo dva igrača imali dvocifren broj poena i to uz loš procenat šuta.Sve u svemu važna pobeda ali skromna igra naših kadeta,protivnik je mnogo više želeo pobedu ali ipak naš tim je kvalitetniji.Poene su postigli:Popović 6,Obradović 4,Jokić 2,Čavić 28,Prvulj 27,Labović 6,Knežević 2,Savić 1,Maljković 4 a rezultat je bio 80:72(23:12,20:20,12:16,25:24).