Napisao Moderator
subota, 18 decembar 2010 17:44

Pobeda sudija u Somboru

U derbiju lige između našeg kadetskog tima i kadeta Sombora,domaćin kk Sombor je trijumfovao 82:80 (20:14,22:12,18:30,22:24).Prava derbi utakmica dve sigurno najkvalitetnije ekipe u ligi koje su u potpunosti pokvarile somborske sudije koje su od početka napunile ličnim greškama naš tim i onemogućile naše igrače i trenera da igraju kako znaju.Sve to je jako uticalo na igru i rezultat i naš tim je gubio na poluvremenu 16 razlike.Odnos ličnih grešaka je bio duplo veći na našu štetu da ne govorimo o slobodnim bacanjima.Naš tim je drugo poluvreme počeo silovito i u potpunosti se vratio ali kad god bi došli do 2,3 razlike sudije nisu dozvolile da se odlepimo.U zadnji minut utakmice ulazimo sa 2 poena prednosti ali sudije sramnim odlukama i ne dosuđivanjem očiglednih faulova za naš tim kao i izmišljanjem odluka u korist domaćina direktno odlučuju o ishodu i pobedniku ove utakmice.Naša ekipa pokazala je karakter da sa minus 16 dobije utakmicu,nažalost sudije to nikako nisu dozvolile ali opet u međusobnom susretu naš tim je bolji jer je većom razlikom dobio meč kod kuće.Poene su postigli:Rajšić 15,Ćendić 17,Vuković 23,Paunić 2,Mirković 23.