Napisao Moderator   
nedelja, 19 decembar 2010 18:02

Velike pobede naših timova

Mini basket ekipa našeg kluba ostvarila je izuzetnu i veoma važnu pobedu protiv do sada jedine ne poražene ekipe i velikog favorita u takmičenju ekipe Uno grande iz Zrenjanina 47:31(11:17,08:00,14:04,14:10).Velika borbenost i želja naših igrača kao i naravno očigledan kvalitet doveli su do toga da ova naša ekipa napravi ogroman uspeh i plasira se u plej of za prvaka Vojvodine.Ovom pobedom naš tim je ušao u 8 a što je najvažnije u plej of će ući sa dve pobede.Ostaje žal za prošlom utakmicom gde je naš tim nesrećno poražen jer je nastupio bez nekoliko nosećih igrača.Svaka čast našem najmlađem timu kao i treneru na ovom zaista velikom uspehu.
Da se u potpunosti potvrdi kvalitetan rad našeg kluba pokazali su juniori.Na gostovanju u Temerinu,ekipi Mladost iako žestoko oslabljeni ne igranjem mnogih igrača,što zbog bolesti,što zbog slave naši juniori su slavili sa 62:65(20:18,11:17,24:13,07:17) i tako nastavili dugi niz pobeda.Raduje povratak Prvulja koji se posle mesec dana odsustva vratio na najbolji mogući način.Poene su postigli:Popović 27,Prvulj 18,Rusov 12,Obradović 2,Maljković 2,Mirković 2.
Dve vrlo značajne i bitne pobede naše najstarije i najmlađe ekipe.