Napisao Moderator   
subota, 10 septembar 2011 20:15

Dve ubedljive pobede naših ekipa

Kadeti i Pioniri odigrali su prijateljske utakmice.Kadeti su u potpunosti počistili sa terena ekipu Inđije sa čak 51 poen prednosti 88:37.Ekipa Inđije nije bila kompletna ali to ne umanjuje uspeh naše kadetske ekipe.Ono što je najvažnije je da očigledno naš kadetski sastav iz godine u godinu napreduje i da je igranje nekoliko igrača u Letnjoj seniorskoj ligi mnogo značilo.Iako im je tek prva utakmica ove sezone naša ekipa igrala je baš kako i trener Željko želi,tj.onako kakav stil i gaji a to je brza igra i agresivna odbrana.
Da bi upotpunili uspešan dan pobrinuli su se pioniri.Savladali su Eurobasket iz Zemuna sa 64:47.Prvo poluvreme pripalo je gostima koji su na poluvreme otišli sa +2.Ipak od treće a posebno u četvtroj četvrtini naš tim je u potpunosti preokrenuo rezultat i do kraja polako uvećavao prednost.Očigledna je odlična pripremljenost našeg tima.Lepa pobeda i vrlo značajna za ovu ekipu koja će sigurno podići samopouzdanje i moral i podstaći igrače da budu još redovniji i poslušniji i poštuju svoj klub i trenera.