PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator   
nedelja, 15 novembar 2020 14:47

Pioniri ubedljivi u N.Pazovi,mla?i pioniri poraženi u In?iji

Pioniri su gostovali u Novoj Pazovi i bili su dosta dobri i ubedljivo pobedili 85:22. Nešto slabije je po?ela naša ekipa utakmicu u smislu odnosa ali kako je vreme odmicalo tim je igrao sve bolje i angažovanije,posebno od drugog perioda utakmice i vo?stvo se samo pove?avalo. Svi igra?i su dosta igrali i imali priliku da postignu poene. Solidna igra naše ekipe. Nastupili su: Prokopljevi? S. 2, Mitrovi? 16, Savi? 10, Raši? 3, Kalambura 6, Pantovi? 2, Stevanovi? 4, Stojni? 15, Prekodravac 21, Radiši? 2, Joci? 4, Ili?, Prokopljevi? J.
Mla?i pioniri poraženi su u In?iji od ekipe Železni?ar ubedljivo 73:33. Uprkos visokom porazu,mali napredak u igri je vidljiv,ali mora se redovno i puno trenirati da bi se popravili. Ekipa iz In?ije je dosta bolja,kvalitetnija i fizi?ki i visinski dominantnija i apsolutno zasluženo je odnela pobedu. Nastupili su: Simi?, Bjeli?, Prekodravac, Boži?, ?ori?, Trbovi?, Jurkovi?, Mirkovi?, Jovanovi? U.i I.
Utakmica seniora sa kk Džoker iz Sombora je odložena.