PDF Štampa El. pošta
Napisao Moderator   
petak, 18 decembar 2020 17:28

Završena polusezona

Sva takmi?enja u kojima u?estvuje KK Omladinac nastavljaju se u februaru,ta?nije za vikend 05/06.02.2021 godine. Prvi deo liga je završen,mada sve naše ekipe imaju po neku odloženu utakmicu koju ?e verovatno odigrati pre po?etka drugog dela. Ina?e sasvim korektne igre naših ekipa,svakako da može i bolje i bi?e sve bolje. Ostaje da se nadamo da ?emo drugi deo takmi?enja kao doma?ini igrati u našoj sali u Novim Banovcima.
Mini basket ekipa prvi put je krenula da se takmi?i. Od ukupno ?etiri odigrali su dve utakmice. Nažalost obe su poraženi ali u tom uzrastu zaista nije akcenat ni malo na rezultatu a i ekipa je u formiranju.
Mla?i pioniri odigrali su samo dve utakmice. Pobedili su ekipu Stare Pazove dok su poraženi od Železni?ara iz In?ije,dok su im zbog situacije sa epidemijom tri utakmice bile odložene. Ekipa može korektno da odigra ali mora dosta da trenira i radi,da bi se popravljala i svaki igra? napredovao.Bez dobrog treniranja nema bolje igre. Mla?i pioniri su u nastavku prvo kolo doma?ini ekipi St.Pazove.
Pioniri su odigrali ?etiri utakmice dok su dve bile odložene,sve naravno na gostovanjima. Sasvim korektne igre ove ekipe,doživeli su dva poraza ali na jednu loptu,u neizvesnim završnicama i sve utakmice ve?inom odigrali solidno. Ekipa dobro trenira,momci su sjajni drugari i igraju pošteno,u godištu kako je po pravilima za ovu sezonu. Dobar u?inak pionira uglavnom i što je najbitnije vi?eno je dobrih igara i dobrih poteza. U februaru ekipa je doma?in ekipi Srem iz Sremske Mitrovice.
Seniori su pomalo razo?arali,uprkos problemima sa povredama s obzirom na roster,iskustvo igra?a i možda realne igra?ke mogu?nosti sigurno je moralo bolje. Ekipa je na deobi oko petog mesta sa tri pobede i šest poraza uz dve odložene utakmice sa ekipom Joker iz Sombora i ekipom Futoga. Prve ?etiri ekipe idu u plej of a poslednje ?etiri u borbu za opstanak,plej aut. Ekipa je trenutno mnogo bliža plej autu,mada ima još pet utakmica do kraja prvog dela lige po grupama.Seniori ?e u nastavku lige prvog vikenda februara biti doma?ini neporaženoj ekipi Srem iz Sremske Mitrovice.
Poslednje aĹľurirano petak, 18 decembar 2020 19:36