Napisao Moderator
subota, 19 septembar 2009 16:29

POBEDA NOVOBANOVAČKIH LAVOVA

Utakmica protiv prvaka VIBA lige DANUBIUSA iz Novog Sada je protekla u dominaciji kadeta Omladinca,premda je protivnik ozbiljno pripretio u zadnjih pet minuta, ali bezuspešno.
Nasi kadeti su otišli na odmor sa plusem od devet poena,da bi u nastavku utakmice dodali gas i napravili razliku od osamnaest poena razlike.Nakon sigurnog vođstva nase ekipe naš trener Dalibor-KIĆA vrši izmene i isprobava sve igrače sa klupe,koji se nisu baš najbolje snašli,pa dolazi do egal završnice u kojoj su naši kadeti bili uspešniji.
Nas trener je dao svima šansu tako da će dobro proanalizirati učinak svakog igrača i u narednom periodu dati veću minutažu najboljima.
Koševe za našu ekipu su postigli:Popović 2,Mirković 3,Čavić 13,Prvulj 9,Knežević 4,Grubić 9,Obradović 4,Labović 8,Martinović 5 a rezultat na kraju je bio 58-57 za naš tim